Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz Weareus #47327 üzenetére

    És azt hogy mérted le, szétfűrészelted?

    Pontosan :DDD Volt egy csomó, egy hatalmas doboznyi vacakkal vettem és ez volt a leggyorsabb. Amúgy szilikon rúd és told végig. Plusz ha belenézel az egyenes felén is látod már.

    És honnan tudod, hogy ugyanazzal a hajlítási technológiával készítették a Corsairéknél, az Asrocknál és a Te csatijaidnál? :K

    Corsair kifejezetten imád olyan helyeken spórolni amit nem lát a paraszt, így erős a tippem. Nézz bele, mérd meg, meglátod. Még mielőtt: 3 raklap pénzt vertem el burtál drága Corsair cuccokra is, ismerem a táp-RAM-hűtő triót elég rendesen.

    A fizikáról annyit, hogy amit Te és a többiek (talán valamennyit én is... :B ) ált. iskolában elméletileg megtanulsz, azt gyakorlatban azért jelentős százalékban nagy pofára esések fogják követni.

    Igen? Nem tudom, azok az alap dolgok amik benne vannak a sima áltsulis és gimis könyvekben, azok működnek a fizika tanszéken is a BME-n. Az, hogy ki van egészítve és pontosítva az más kérdés. Hidd el, gyakorlatban is melegedni fog az ellenállás, nem csak elméletben. :K
    A jelentős százalék nulla %. Ha elméletben működik valami a fizikában és gyakorlatban nem, akkor hadd ne mondjam ki a hülye :P

    proci985: Ja, hát FC blokk, igen. Az nálam nem jön be a lakásba, azért nekem is vannak elveim :DDD No offense, az FC blokkos kollégáktól ezúton is elnézést kérek :R .

    [ Szerkesztve ]

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák