Új hozzászólás Aktív témák

  • dvd_R+

    őstag

    Sziasztok,
    Áttérnék a vizesek "táborába" Kraken x61-em van de már nem sokáig, sajnos elkezdett 12V-on egy ilyen kerregő hangot kiadni ami nagyon zavar és nincs rá megoldás.. Azon kívül hogy le veszem 8.88V-ra és akkor csendben van de akkor meg nem hűt..
    Ezért most X62-n gondolkoztam de mondták hogy túlárazott és hűtésben és hangban se várjak többet tőle mint az x61-től

    Szóval így jutottam el ide, egyenlőre csak processzor hűtést szeretnék aztán később ha majd úgy alakul akkor memória és videokártya is szóba jöhet.

    Árban nem szeretnék túlságosan elrugaszkodni Kraken x62-től picit drágább szóba jöhet még

    Amit néztem azok ezek lennének:

    EK WATER BLOCKS EK-KIT S240 - SLIM
    EK WATER BLOCKS EK-KIT S360 - SLIM
    Phobya Pure Performance Kit 240LT (Grózi ajánlotta)

    Árban számomra még nem beleférnének
    De ezek ilyen összeállítások, viszont én színes folyadékot és olyan csövet szeretnék ami merev tehát nem ilyen csúnyán logó valamit.. hanem ami szépen néz ki linkelek majd képet hogy mire gondolok
    Szóval nem tudom hogy ezek a KIT-ek jók e nekem vagy értelmesebb e akkor külön össze vásárolni a

    Illetve ami fontos még hogy Halk legyen ne cirripeljen kerregjen vagy nem tudom milyen hangot de ne adjon ki a pumpa
    Valamint az EK kiteken levő gyári VADAR ventilátorok jók vagy azokat is le kellene cserélnem ? WB2-re?
    Előre is köszi a választ/okat :R

    [ Szerkesztve ]

    Ha üzletről van szó légy korrekt :) http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Új hozzászólás Aktív témák