Új hozzászólás Aktív témák

  • Ijk

    nagyúr

    válasz mackosajt #36813 üzenetére

    Csinálnék két 18-as furatot a csöveknek, a tetejére pedig két dupla 120x45-ös radiátort amihez készíttetnék valami igényes keretet lábakkal amit fel lehet a tetőre rögzíteni, esetleg méhsejtrács szoknyával körbevezetni mintha egybe lenne építve a házzal. Mondjuk a szivattyút és a tartályt akkor sem lesz könnyű elhelyezni, esetleg hátlapra egy D5+EK tartállyal.
    Összedobtam mi kellene, majd elájul ha meglátja: cirka 150k és még venti nincs is benne. Persze aprón összehalászhatja amit tud használtan, illetve szivattyún is spórolhat. De majd lemond erről az opcióról így is úgy is.
    Másik hogy beletuszkol egy dual radis kompaktot és lemond a VGA vízhűtésről, de én kompakt vízhűtést nem vennék.
    Vagy pedig vesz egy procihűtőt 15-20k-ért, a tetőbe ventiket szellőzni 700-as fordulaton és pár fokkal melegebb lesz az egész mintha 150-ért komplett vizesítené.

    Szerintem a víz az hobbi ha valaki hajlandó vagyonokat és időt beletenni, szeret moddolni, szerelgetni vagy valami 1000W-os brutál rendszert akar csendben tartani. Határozottan lebeszélném az egész víz témáról ha nem akar új hobbit.

    /人◕ ‿‿ ◕人\

Új hozzászólás Aktív témák