Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    válasz fsb1000 #2322 üzenetére

    Hűteni kívánt hardverek:CPU(3magosított X2 550 BE), VGA(8800 Ultra), északi híd, hangkártya( ;] ), és majd lehet, hogy később a Corsair Dominator memómra is veszek egy EK Dominator blokkot... Ezek közül a videokari, ami baromira termeli a hőt(2, vagy 300W-ot, nem emlékszem pontosan).

    Az AeroEngine II házba tuti nem fér el a radi, mert moddoltam... Oda rejtettem el az összes vezetéket, és be is burkolttam teljesen a felső részt. Am én arra gondoltam, hogy kipakolok mindent az XT-ből ami csak létezik, és a belsejébe belemoddolok két dual radit. Az alját és az oldalát kiszedem az XT-nek, és a helyére méhsejt perforált lemezt teszek, hogy onnan szívja a friss levegőt. Csináltam is hozzá egy rajzot. Tudom anyagilag húzósabb lesz az ára, de nem akarom kidobni/eladni az XT-t! Ha látnátok élőben milyen jól mutat a fekete házam mellett a szintén fekete XT, szerintem Ti is nehezen válnátok meg tőle! Nekem nem tetszene az a megoldás, hogy felcsavarozom a gépre/gépbe a radit... Úgyhogy inkább a rajzos megoldásnál maradnék. Amúgy is imádok ilyenekkel pöcsölni. Persze csak akkor csinálom meg, ha befér mind a két radi az XT-be. :K Vélemény?

    Am lehet vékonyabb radikat is kapni?

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák