Új hozzászólás Aktív témák

  • Satyricon

    addikt

    Sziasztok!

    A hsz-em első fejezetét elsősorban OC kollégának szánnám, erre a hsz-ára válaszolva. - Megcsináltam pár hete amit mondtál, egy darabig zsírul működött is a dolog. Viszont minden gép bekapcsoláskor a víz áramlás csökkent valamennyit. Majd egyszer csak megint elkezdett becsipogni a cucc, vagyis a folyadék áramlás megszűnt. Olyan, mintha az XT termelné a levegőt. :DDD Nevetségesen hangzik, de nem akarom elhinni, hogy az általad leírt, szinte tökéletes légtelenítés után 1-3 hét elteltével újra levegős a rendszer. :F Az lenne a kérdésem, ha szerinted/szerintetek betennék még egy DDC pumpát, segítene az ilyen levegősödés miatt vízáramlás megállása betegségen?

    A másik dolog, amire felfigyeltem: A 40 fokos hőségben, zenehallgatáskor az X-Fi Elite Pro hangkarim hűtőbordája olyan forró volt, hogy a kezem is megsütötte(Lehet emiatt recseg be néha a hang zenehallgatáskor? :F ) Na mindegy. Az lenne a kérdésem, hogy szerintetek rá tudok valamilyen megoldással rakni egy ilyen vizes blokkot? Arra gondoltam ha más rögzítési megoldás nem jut eszembe, akkor a blokk négy sarkára pici apró pillanatragasztó pötty, a hűtendő felületet pedig értelemszerűen MX4-gyel bekenni úgy, hogy a ragasztó ne érje... Szerintetek érdemes megcsinálni?

    Szerk.: - 3 smiley :DDD

    [ Szerkesztve ]

    (lOo \ (llll) (llll) / oOl)

Új hozzászólás Aktív témák