Új hozzászólás Aktív témák

  • spanglee001

    addikt

    Kicsit teszteltem az összerakott vízhűtésem.
    Passzívan a 480 as radi, netezés stb 40 fokosan tartja a 7970 et, és 43 fokosan a 8350 et.
    Furmark 10 perc alatt 55 fok vga, 58 cpu mindez 1500-as pumpa fordulaton, ekkor rányomtam a pumpát max teljesítményre 2160 RPM, és semmi sem változott, csak látszott a tartályban, hogy igencsak sebesen kering a víz, és megjött a pumpa hangja :DDD , tehát semmit sem számított a l\h adat :Y
    Közben véletlen offoltam a pumpát, 4-5 másodperc volt csak, állígatás közben.
    De a vga 10 fokot ugrott ezidő alatt :F , aztán rögtön visszaállt, lehet csak a furmark véletlen mért valamit és véletlen egybeesés, vagy tényleg pár másodperc pumpaszünet ennyit tud tenni. Kézzel foghatóan meleg volt a radi.
    Ekkor ráadtam 900 rpm-en a ventiket szépen hűlt lefelé minden, ekkor stressz teszt a cpu-nak is aida-ba, akkor stagnált a hőfok gpu 51 cpu 53, közben a furmark még mindig ment, igaz a gpu-t nem 99%-on, hanem 90-95 %-on hajtotta.
    Ventit maxoltam 2340 RPM szépen hűlt minden lefelé.
    A VRM plusz 3-4 fok eltéréssel volt, végig mint a gpu.
    Mára ennyi, elégedett vagyok a rendszerrel.
    Viszont kicsit erősebb szellősebb venti kell a házba mert a vcore 1-2 ami a procinál van 48-52 fokon vannak végig :F Jó lenne, ha lenne egy blokk az fx 990 re. :R

    netezős pécék eladóak néha :D !!!!44!4!!négy

Új hozzászólás Aktív témák