Új hozzászólás Aktív témák

  • ViZion

    félisten

    válasz Joshi #18421 üzenetére

    Egy részét. Fura konfig lenne FX-hez, a mobo overkill, ahogy a ram is... nem sokat profitál ezekből. Tápból meg gagyibájt... :U nem tudom milyen bele van, de ilyen konfighoz Seasonic / FSP / XFX / Enermax illene azért. Ha meg teljesítmény a fontos, akkor i7 és ott már lehet szórni a pénzt: tuning ram, ram hűtés, etc...
    Hogy Intellel jobban jársz-e? Ha több VGA-t tervezel, vagy nagy számításigényű munkát, akkor inkább i7, ha belefér a keretbe.

    seniman: "rémálom a korrektoroknak (fogalmam sincs kik azok és mit csinálnak)." pfff... szomorú.

    baboss: hááát, nekem itthon AMD, céges egyik i5, a másik is, csak az OS X... nekem jó az összes. Mondjuk munkára, nem játékra. Sok ram miatt nagy fájlokkal itthon még gördülékenyebben is megy a meló. Cégesen játszani sem lehet, szal.: AMD a jobb :D Komolyan: napi szinten váltogatom, OS X jó cuccokkal veszett gyors, mint a linux. Win7 meg néha percekig áll le, függetlenül, h AMD vagy Intel. Átlag használatban, filmek, net, etc... de még Corel, PS, illustrator, ID alatt sem érződik különbség.

    [ Szerkesztve ]

    Hold on, trying to give a fuck... Nope, not Happening • Powered by Fedora Linux • "Az élet olyan sz@r, szerencsére a felén már túl vagyok" Al Bundy

Új hozzászólás Aktív témák