Új hozzászólás Aktív témák

  • Madn!ght

    addikt

    válasz Tirexi #1394 üzenetére

    Szia!

    Kérdéseidre a válaszok a fórumból:

    - Mi a kötelező sorrend az összeépítésnél? Tehát a lánc hogyan legyen összeépítve? Előbb CPU aztán VGA vagy fordítva? Van erről valami kép? (SLI-s kép)

    Kötelező maximum olyan tekintetben van, hogy a tartályból a pumpába kell, hogy folyjon a víz, tehát a pumpa ne járjon szárazon (kvázi a tartály magasabban legyen a pumpánál)

    Egy ajánlott rajz a kapcsolást illetően. Nem SLI-s, arra, majd a kollégák linkelnek egyet.

    - Hogyan kell feltölteni a kész rendszert? Hova öntöm a vizet miközben megy a motort? Tartályba? És meddig legyen? Csurig?
    - Honnan tudom mikor töltődött fel a rendszer?

    Válasz

    - Mennyire kell a leszorítógyűrűt meghúzni? Elég emberi erővel vagy kell hozzá mondjuk fogó is?

    Elvileg elég emberi erővel, tehát ameddig bírod. Én személy szerint rásegítettem kicsit (óvatosan) fogóval. Műanyag tartálynál nagyon óvatosan érdemes csak rásegíteni, mivel a műanyag könnyen elhasadhat.

    Segítség1. segítség2

    - Milyen arányban kell keverni a desztillált vizet a fagyállóval?

    Válasz

    - Milyen gyakran kell a vizet cserélgetni?

    Én a pcvizhutes.hu üzemeltetőjétől Tody56-tól azt az információt kaptam, hogy ha nincs (szemmel látható) szennyeződés a rendszerben, évente elegendő.

    Remélem (valamelyest) segítettem. Ha esetleg pontatlan voltam valamiben, kérem a kollegák korrigálják.

    üdv: mad

    ₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

Új hozzászólás Aktív témák