Új hozzászólás Aktív témák

  • Penge_4

    veterán

    válasz Rive #155 üzenetére

    "Azé' kiváncsi vagyok vitaminnal mire mégy mondjuk egy szifilisz ellen"

    Régen nem volt, AIDS, szifilisz, rák, ezek a modern kor betegségei. A történelmi feljegyzésekbe meg ne menjünk bele, mert nem lehetsz benne 100%-ig biztos, hogy nem hamisították meg.

    "Igazság szerint sokkal egészségesebben étkeznek és mozognak, mint a modern emberek nagy része. Ennek ellenére az átlagos életkoruk fele a fogságban, sokkal egyhangúbb táplálékon, kevesebb mozgással élő társaiknak. És azt az életkort is parazitáktól, betegségektől gyötörten élik végig."

    Forrás, bizonyíték? Gondolom valamilyen mainstream bulvárcikk, de azért linkeld be.

    Egyébként kíváncsi lennék a válaszodra az "átlagéletkorral" kapcsolatban. Mert aki ma 80 évesen meghalt, annak 80 évvel ezelőtt nem nagyon voltak E betűs dolgok az élelmiszerében, de még antibiotikumokat is ritkán szedett.
    Szóval 80 évvel ezelőtt magasabb volt az átlagéletkor, hogy most az lesz-e, azt majd megtudjuk leghamarabb 50-60 év múlva.

    cucka: "mivel a cukorbetegségre egyelőre nincs gyógyszer, de azért nem szeretnénk, ha a beteg meghalna."

    Volt, csak aki fejlesztette, eltűnt a labor meg leégett. (idáig tény) Biztos a föld nyelte el...

    "Képzeld, előfordul, hogy ők maguk sem tudják."

    Ha már az orvos sem tudja, csak találgat, az már régen rossz. Ennyi erővel én is elmehetnék háziorvosnak, azt tudom, hogy ha valakinek fáj a torka, akkor ez kell, ha fáj a feje, akkor pedig az. :D Sok belefásult, profitéhes orvos, ettől rosszabb nincs.

    "Vagy a vitamin olyan szer, ami alacsony és magas vérnyomásra is jó?"

    Ez a baj, hogy egysíkúan nézed. A vitamin inkább olyan szer, amely visszaállítja az ember szervezetének természetes biológiai egyensúlyát. Ezáltal mindenre jó.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák