Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lao ce

    aktív tag

    válasz kymco #1203 üzenetére

    ''Tegyük fel, hogy te észreveszel egy fel nem ismert szériahibát, mert olyan okos és ügyes vagy a saját kocsidon, ami halálos veszélyt jelent''
    pontosabban megfogalmazva:
    tegyuk fel hogy nem vagy autoszerelo, de masok -akik szakembernek valljak magukat, bar sosem lattal megjavitott autot kikerulni a kezuk kozul- meggyoznek arrol hogy halalt okozo szeriahiba van a gepjarmuvedben. errol van egy regi szervizkonyvuk is, ami foleg elavult tipusokrol szol es eleg homalyosak a leirasok, de ezt hosszas magyarazatokkal kiegeszitve gyozkodnek rendszeresen az igazukrol. mellesleg ezt a hibat mas szakemberek nem talaljak, halalt meg nem okozott bizonyithatoan.

    te otthon hazilag elkezdesz barkacsolni az allitolagos szakemberek utmutatasai alapjan es eleted vegeig csak toldozgatod foldozgatod a kocsidat a sajat ket szep kezeddel, am a munkadijat fizeted erte nekik.

    vegul a kocsid a roncstelepen vegzi. igy is, ugy is. :)

    nicht kompot

  • faster

    nagyúr

    válasz kymco #1203 üzenetére

    Érdekes, az ateisták nagy része legalább arra képes, hogy ne az egyetlen igaz útként tekintsen a saját világnézetére....
    Ez önmagában nem érték.


    Ja, felétek nem.

    Lehet közöny is a másik ember felé, csak szépen megfogalmazva....
    Tegyük fel, hogy te észreveszel egy fel nem ismert szériahibát, mert olyan okos és ügyes vagy a saját kocsidon, ami halálos veszélyt jelent.


    Csak megfelelő ''hasonlatot'' kell találni, azzal bármit meg lehet magyarázni. Tegyük fel, hogy te utálod a rockzenét. Az mennyire jogos, ha valakit ezért akarsz lebeszélni róla?

    szerintem tennél ellene, de ha tévedtem, akkor bocs!

    Haha, ne próbáld úgy beállítani, mintha én csupa rosszándékból hagyom meg másnak a saját világnézetét. Tipikus ''kerestényi'' kiforgatása a mondanivalónak. Jellemző :((

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák