Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • faster

    nagyúr

    válasz faster #1207 üzenetére

    Akkor változtassunk a felálláson, ha már a itt tartunk. Tudom, hogy a kereszténység rossz, hibás dogmarendszerre épül, ezért feladatomnak tekintem, hogy lebeszéljem az embereket erről a hibás vallásról. :)
    Ugyanez, amit te mondasz, pepitában.

    Ja, hogy te hiszel Istenben, érzed a jelenlétét.

    Nyilvánvaló, hogy tévedsz. :)

  • kymco

    veterán

    válasz faster #1207 üzenetére

    Én nem gondoltam rólad semmit sem... nem tudom, hogy miért kell hadakoznom a te sztereotipiáiddal :)
    Önmagában nem érték, amit te értéknek tekintettél, és példát mondtam rá... és nem rád gondoltam..., Önmagában nem érték az sem, ha szerte valaki valamit...pld a gyermek a kiskacsáját... annyira, hogy megfullad a kiskacsa a nagy szeretetben... :) De ez nem azt jelenti, hogy te vagy a kisgyerek... rólad semmit, mert nem ismernélek, akkor egy sör mellett :) talán... de így én nem nyilatkozom rólad, a személyes élét vedd sajtóhibának :)

    egyébként nem arról van szó, hogy én utálok valamit és le akarlak beszélni... (eddig meg sem próbáltam ezt) Van egy út amin járok és tudom, hogy ennek az útnak klassz a vezetője, és klassz a vége. Azt is tudni vélem, hogy más útnál ez nem így van.... Alternatívát adok. Nem erőszakoskodom, nem trükközöm. Itt az életem, lehet látni azt a változást, amit Jézus tesz bennem... aki látja és úgy gondolja ez neki is segíthet... én vagyok a legboldogabb. És segít.... nem én, nem az én hitem, nem az én vallásom, hanem Jézus. Láttam rengeteg ''roncs autót'' újjászületni Jézus kezében :).

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák