Új hozzászólás Aktív témák

  • euchi

    aktív tag

    válasz kymco #8443 üzenetére

    Téged Jézus legfeljebb meggyógyít, de nem képez orvossá, szóval legyél szíves elfogadni, hogy te nem állíthatsz föl rólunk diagnózist. Jelenleg te vagy a páciens, aki orvosnak képzeli magát. ;]
    „2. Jézus azokat tartja valójában betegeknek, akik öntelten azt képzelik magukról, hogy jobban ismerik az életet a másiknál, jobban is tudnak élni és többet is érnek a másiknál.....”
    Érdekes nekem valamiért JJános jutott eszembe. :D De még rád is igaz a nagy része, leszámítva talán a felsőbbrendűség érzését.

    „Nem vagy buta ember, de hiányzik a szavaidból a bölcs embernek alázata. A bölcsességet nem pótolja az arrogancia szvsz”
    alázat: Elfogadni valaki, vagy valami felsőbbrendűségét, és fontosságát? Elfogadni, hogy függök tőle? Nem hiszek benne és így ez eleve lehetetlen. Alázat a Biblia a felé. Ez nem lehetetlen, de olvasom már egy ideje. Meg kell, hogy mondjam, ez az a könyv, amit a bölcs ember kritikusan olvas és nem alázattal. :N
    bölcsesség: Nem áltatom magam. Szerintem is van még mit fejlődnöm.
    arrogancia: Oké följegyeztem. Ez akkor megy az öntelt és a beteg mellé. :DDD

    (#8444) kymco:
    "de alapvetően tény, hogy nem az ateisták vannak támadva hitükben elsősorban, hanem a keresztények..."
    Megsúgom neked: Ez azért van, mert nekünk nincs hitünk. Ami nincs, azt meg felőlem támadhatod... :P

Új hozzászólás Aktív témák