Új hozzászólás Aktív témák

  • kymco

    veterán

    Az abortuszhoz most annyit. Anyámék két gyereket neveltek szegénységben. Sorra esett teherbe, sorra vetette el, majd egyszer az orvos azt mondta, hogy nem lehet megszakítani a terhességét, mert olyan betegsége van, ami ezt túl kockázatossá tenné... így megszülettem. Egészséges vagyok, egyetemet végzett középvezető lettem, nem lett a szegénységünkből mélyszegénység, és édesanyám sem bánta meg soha, hogy meg kellett születnem. Most gyönyörködik a három gyönyörű gyermekemben.
    A jövőt nem lehet előre kiszámolni... ami ma gazdagság, holnap tragédia... (ugye a válság miatt sorra ölik meg magukat a milliárdosok), ami ma szegénység, lehet később rendezett élet is...
    És az sem 100%, hogy diagnosztizálnak egy magzatnál visszafordíthatatlan genetikai rendellenességet, és az úgy van.
    Van olyan ismerősöm, akinek a megszületett, egészséges gyermekéről magzat korban megállapították, hogy veleszületett, gyógyíthatatlan rendellenességgel rendelkezik... És melegen tanácsolták az abortuszt...
    Megszületett mindezek ellenére a tök egészséges gyermek...

    www.refujvaros.hu

Új hozzászólás Aktív témák