Új hozzászólás Aktív témák

  • llll

    senior tag

    válasz Noddy #17253 üzenetére

    "Az önelégült teremtmények saját hibáikért is téged hibáztatnának, hiszen te vagy az istenük. "
    és?
    akkor öljem meg őket, vagy mi??:)
    vágjam be 1 sötét hideg zárkába vhol a külső űrben, ahol csak sírás van, meg fogcsikorgatás?
    ha akarnak hibáztassanak
    (miközben azért csak élvezik az ajándékomat is...)
    ha pedig tényleg nem csak rinyálnak, akkor ki is szállhatnak a játékból
    hol ebben a gubanc?

    "Te megadtad nekik a teljes, tényleg teljes szabadságot, de ők ezt a gonoszság terjesztésére használják"
    nem tudnák
    mert utaltam már rá, hogy az én elrendezésemben a gonoszoknak egyszerűen nem volna kivel gonoszkodni
    (max saját magukkal, de hát azt meg csinálják, ha akarják)
    nálam ugyanis minden teremtmény kizárhatná a saját kis univerzumából a gonoszt
    sőt
    hogy még pontosabb legyek:
    azt akit ők már gonosznak éreznek
    tehát ez sem az én szubjektív mércém alapján lenne megítélve, ami esetleg más, mint az övéké
    ugyanakkor persze bármikor (és végtelen ideig!!) meg is bocsájthatnának az ellenük vétkezőknek és újra beengedhetik őket a kis világukba, ha visszavágynak és ha kiérdemlik ezt az illető "gonoszok"
    továbbá sztem az esetleg igazságtalanul kipenderítettek sem panaszkodnának
    mert egyrészt simán visszatérhetnek a saját kis univerzumukba (tehát nem a halálba/pokolba/nemtom hova), vagy azokba ahol még szívesen látják őket
    másrészt épeszű teremtény sztem nem is vágyik oda, ahol nem látják őket szívesen
    ha pedig tényleg gonosz volt, jogosan penderítették ki vhonnan és azért vágyik vissza, mert szeretne tovább gonoszkodni, akkor nem tehetné
    ...kihagytam vmelyik lehetőséget?:)

    "Tehát nem elég, hogy a megkérdezése nélkül teremted, a megkérdezése nélkül is ölnéd meg. őket "
    :F
    ezt melyik részből vontad le?

    [ Szerkesztve ]

    Soha többet DPD!

Új hozzászólás Aktív témák