Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dalai Láma

    őstag

    válasz FehérHolló #11814 üzenetére

    Hát sok minden eszembe jutott, miközben olvastam a hozzászólásodat. Azt sejtem, hogy nem sok értelme lenne, ha kioktatnálak, vagy jól megmondanám, hogy mit kell tenned, vagy megnevezni egy konkrét közösséget, ahol biztosan nem fogsz csalódni.

    Írhatnám, hogy a hiba talán a te készülékedben van, és talán ezzel nem is trafálok mellé. De persze ez kicsit kioktatóan hangozhat, mintha én tudnám a frankót. Fogalmam sincs pedig...

    De mégis, lehet, hogy máshonnan kéne a dolgot megközelítened. Talán valami olyasmit keresel a közösségekben, ami nem is lehet meg egyikben sem. Például hol értelmezik helyesen a Bibliát? Ez gyülekezetről gyülekezetre, egyházról egyházra változik, más és más, és mindenki azt mondja, hogy ő tudja jól, a többek tévednek. Ha így nézed, esélytelen megtalálni azt a közösséget, amely egyedül van birtokában az igazságnak az ő teljes valójában. Ilyen közösség nincs.

    Nem ragozom tovább, mert minden leírt sor után kettőt visszatörlök, sőt talán ezt az egész kommentemet törölni kéne.

    ''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Új hozzászólás Aktív témák