Új hozzászólás Aktív témák

  • Beniii06

    őstag

    válasz lszlogal #82853 üzenetére

    Ha majd be lesz nálad kötve, esetleg az sd és hd adások bitrátája érdekelne tv részről, net részről pedig, hogy mennyire stabil stb. Tippre Sagem HGW-t fogsz kapni, ahogy linkeltem korábban a Telekomnál feltűnt listában egy vodafone FW-s Sagem ONT és HGW is. Azzal szerintem nem lesz gond, a CB-hez képest nem lesz előreláthatólag lag spike stb., mert a sagemekben broadcom chipset van(neked elvileg most is Sagemed van nem?). Ilyen szempontból biztosan megéri váltani, aki UPC-ről "fog majd váltani". :DDD
    Az is kérdés, hogy IP tv mellett vagy a nélkül fogják-e engedni bridge módba rakni az eszközt, hogy saját routert tudj használni.

    Ha már szóba került szerintem is drága egy kicsit.Havi 11k ért jelenleg kódolatlan dvb-c t +1000/1000-es netet kapok Ahhoz képest, hogy azzal reklámozták mennyire interaktív újítás a dolog, elismerték, hogy a sajátfejlesztésű html rendszerű "okos" boxukra, csak a youtube és a amazon prime(talán :F ) van lefejlesztve készen, pedig azzal reklámozták, hogy a havidíjba bele lesz építve pl netflix stb, közben alkalmazás sincsen a boxukra. :C

    "Got any other secret weapons?"

Új hozzászólás Aktív témák