Új hozzászólás Aktív témák

  • #99546112

    törölt tag

    Na beszéltem ezekkel a majmokkal. Azt kell mondjam nagyon mocskok, sajnos ezt kell mondjam. Mondom elszáll a modem folyamatosan, ha új eszköz csatlakozik rá 5GHZ-en, 2.4Ghz meg nem elég mert annyi eszköz csatlakozik. Aztán leráztak annyival hogy vegyek saját routert úgy meglesz :C :R jólvan mondom hagyuk, nem adnak compal modemet csak 500-as nethez, te valszeg azért kaptál olyat mert új bekötés és ragaszkodtál hozzá, vagy technikuson múlik.
    Aztán mondom oké, másik, 3. Tévére kellene HD Mediacard. Először akivel beszéltem azzal megszakadt pedig kiokoskodott nekem valami jót, aztán megint visszahívtam őket már mást mondtak. 3. Hd mediacard 1550Ft. Plussz 1500ft technikuso kiszállás, mondom ácsi. Nekem anno saját beüzemeléssel ingyenes volt, sőt előző kollégája akivel megszakadt mondta hogy ez díjmentes természetesen, mondom így akkor nem kell köszönöm, mert azthiszem fizetek Önöknek eleget havonta tisztességesen. Tanakodik meg hm hm mondja jó akkor megcsinálja nekem hogy ingyenes legyen, így jó lesz e, mondom így már jobban hangzik. Mindenképp azt az átokverte horizon boxot akarják rásózni a telefonos ügyfélsz. Anyum sima boxa helyett. Nem kell itt nekem mondom a felfordulás, jó ez a box a kis síkképcsöves tv-re, azon hd sincs. :DD
    Szóval mocskok nagyon.

Új hozzászólás Aktív témák