Új hozzászólás Aktív témák

  • Levi123

    senior tag

    Sziasztok,
    a UPC szereld magad tv beltéri csomagban volt pár átalakító és koax kábel amit most a modem áthelyezése miatt fel kellett használnom. Kérdés az, hogy azok az átalakítók okozhatnak akkora jelveszteséget, hogy a tv-nél néha akad a kép és/vagy a hang?
    A szerelő a felső szintnél bejövő kábelre krimpelt csavaros csatlakozót és az ment az osztóba ahonnan ment a modembe és le a földszintre a tv-hez. Most átraktam a földszintre a modemet, routert úgy, hogy a padlástérben lévő bejövő vezetéket menetes toldóval összekötöttem de az eredetileg a mediaboxba csatlakozó (szintén krimpelt) csatlakozóra a csomagban található átalakítót tettem amelynek segítségével az osztó menetes részére tudom csatlakoztatni, de az nem menetesen hanem rácsúsztatós csatlakozó és rámegy az osztó menetes részére - nem tudom mi a pontos neve. Ugyanilyen rácsúsztatós megy a mediaboxhoz az osztóból.
    Lehet olyan vezetéket vásárolni aminek a vége menetes és a másik jó a tv beltérihez?
    Vagy megoldható célszerszám nélkül a csatlakozó cseréje? Vagy az nem lesz olyan minőségű, mint a préselt?
    Köszönöm!

    [ Szerkesztve ]

    Levi

Új hozzászólás Aktív témák