Új hozzászólás Aktív témák

  • MK VII

    veterán

    Második nekifutás!
    Üdv mindenkinek..
    Lenne egy olyan problémánk otthon, hogy mióta 120-as FiberPower netre és magasabb TV előfizetésre váltottunk azóta csak remélhetem, hogy van net és TV adás nap mint nap...
    Internet úgy alakul azóta, hogy gyakorlatilag van, hogy minden nap bizonyos időszakokban annyira lassú, hogy a UPC saját netes sebességmérője is azt a választ adja, hogy időtúllépés miatt nem tudja mérni..
    Speedtest.net méri 20-as ping 0,64Mbps le és 0,00 feltöltési sebesség..
    Gyakorlatilag minden napra most már valamilyen időközönként ez van.. Sokszor a TV adás is elmegy akár fél napokra is...
    Ma voltam bent a UPC-nél, mert telefonon mindig csak azt a választ kapom, hogy karbantartanak vagy kiküldenek egy "szakembert" gondolom jó pénzért... Mire a szakember jönne természetesen megint minden rendben van a nettel és a tv adással is.
    Nos.. Ma, hogy bent voltam mondtam ismét a "kedves" hölgynél, hogy valami legyen má'.. Elkezdte mondani, hogy nálunk lesz a hiba.. Biztos az új modemhez nem lettek újrakonfigurálva a gépek és a számítógépeinkkel van a hiba... Elkezdtem volna neki mondani, hogy ez nettó hülyeség, mert eleve azóta kb az összes gépen új windows van teljesen friss telepítéssel és az összes telefon vagy laptop amivel wifin keresztül neteznénk azokon is ugyan olyan lassú szóval nem egy gépen van a hiba. Meg ami 2-3 napig normálisan működik az utána 1 hétig miért nem? Eleve, ha a gép lenne szar akkor folyamatosan előjönne a jelenség.. Erre az ügyintéző majdnem, hogy kiabált velem, hogy nehogy már én mondjam meg neki, hogy mi a hiba...
    A gyanúm az, hogy ki akar mindenképp küldeni egy "szakembert" aki ott majd hókuszpókuszol valamit a neten amit természetesen központilag is megtehetnének és elkérnek érte x ezer forintot a kiszállás miatt..
    Igazából a kérdésem annyi, ha egyáltalán itt valaki tud nekem válaszolni, hogy ténylegesen mi lehet a hiba?
    Én meg vagyok győződve róla, hogy központilag szarul kapjuk a netet és az TV adást is, de a nyakunkba akarnak sózni egy szép csekket...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák