Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kezo0

    addikt

    válasz LouiS22 #118423 üzenetére

    Mondjuk az én munkahelyemről annyit, hogy utoljára egy 2,5 milliós vételkörzetű kereskedelmi rádiót vezettem, amelynek pl. kétszer is sikerült megoldani a teljes stúdió és szerkesztőség elköltöztetését A-ból B-be úgy, hogy közben az adás egyetlen pillanatra sem hallgatott el, de ez nyilván nem mérhető egy Vodafone-méretű multi működéséhez. Viszont amit ígértünk, azt percre pontosan betartottuk mindig. És az a legkevesebb, hogy ha valamiért akár egyszer is úgy alakult volna, hogy nem jön össze, amit terveztünk, részemről elképzelhetetlen lett volna, hogy ne tájékoztassuk róla a nagyközönséget.

    Maradva szorosan a tárgynál (és jó lenne, ha a jövőben sem kalandoznánk el, mert a személyes életemre történő utalásokat a továbbiakban ignorálni fogom): igen, minden számlalevél szövegét végigbogarászom, mert érdekel, hogy milyen változásokról írnak, és nem, nem volt róla szó egyetlen egyszer sem, hogy budapesten és a környező településeken miért maradt el végül a tavaly augusztus végére meghirdetett naaaaagy analóg lekapcsolás. Sőt, két különböző ügyintéző (egy telefonos, egy „élő”) sem tudott nekem erre válaszolni, mikor efelől érdeklődtem tőlük.

    Beam me up, Scotty! There’s no sign of intelligent life down here…

Új hozzászólás Aktív témák