Új hozzászólás Aktív témák

  • norbertoth

    senior tag

    Felhívtam a vodafone-t és valójában lemondás menüpont már nincs, végiglépkedtem az összes menüpontot hogy hol lehet, de sehol nem találtam. Aztán rányomtam hogy hosszabbítás és benyögtem hogy szeretném lemondani a szolgáltatást, mert a Telekomtól kértünk ajánlatot és viszonyításképp szeretnék érdeklődni. Aztán kötik az ebet a karóhoz, mert ugyanazt kaptam amit az ügyfélszolgálaton is, egy jelentősen drágább havidíjat, így mondtam neki az számunkra nem túl vonzó ajánlat, erre kérdezi rendben, melyik nappal szüntetheti meg a szolgáltatást, mondom ácsi még átgondoljuk :DD :DD
    Egyszóval, nincsenek már ügyfélmegtartó ajánlatok, az első ajánlat van és kész, bezzeg a régi szép időkben.. :D Nagyon Telekomos ajánlatokat nyomnak ők is, magyarán ami a weboldalon van az van és kész, legalábbis nálunk. Ez a vodafone felvásárlás semmiképp sem tett jót az előfizetőknek, sok a meghibásodás, drágább, régi ezer éves előfizetők le vannak sz*rva. Akkor marad hűség nélkül, aztán majd kiderül mennyit emelgetnek.

    • iPhone 15Pro Max • Macbook Air M1 • LG OLED 55” CX • BOSE • Asus AX92U • WD Blue SSD • Xbox One S

Új hozzászólás Aktív témák