Új hozzászólás Aktív témák

  • kpityu2

    őstag

    válasz Parci #66479 üzenetére

    Hát pedig én miattuk aggódok. Mert olyasmivel játszanak, ami ha elszabadul, akkor nem tudják visszatuszkolni a palackba. Kutassanak, ok. De van egy határ amit nem szabad átlépni. Ez a határ nem csak a virológiában létezik. Erről szónak az életre kelt robotos sztorik is. Hogy létrehozunk valami olyan végzetes dolgot, ami nincs az ellenőrzésünk alatt. A vírus egy program ami a biológiai rendszereken fut. Együtt fejlődtünk velük, évmilliók alatt összecsiszolódott a biológiánk. És akkor jönnek az istent játszó hekkerek és elkezdik buzerálni. Kíváncsiságból. Tudásszomjból. Nem ők tervezték a rendszert de szeretnék kiismerni. Kb. mi az esélye, hogy valamit elcsesznek? Tudom miről beszélek. Törtem fel programokat amelyek teljes működését nem ismertem, de tudtam ha itt-ott megpiszkálom akkor megkerülhetem a védelmet. Sikerült megkerülni a védelmet. Juhé. Okos gyerek vagyok. De abban sose lehetek biztos, hogy nem omlik össze a program a piszkálástól. Mert nem én írtam. Nem ismerem a maga teljességében. És a virológusok ez csinálják. Hekkelgetnek. Szórakoznak. De az árat nem csak ők fizetik, ha valami balul sül el.

    Okos mérnök a hülyeséggel is kalkulál. Avagy, a "Figyelj oda jobban" tábla nem munkavédelmi eszköz....

Új hozzászólás Aktív témák