Új hozzászólás Aktív témák

  • Segal

    veterán

    válasz Tapsi #605 üzenetére

    Tudnám még sorolni is ami nekem fontos volt. Pl szemétledobó mennyire van távol, van e rács az emeleten, keleti vagy nyugati fekvésű, mit lát az ember az ablakból, mennyi a ház közös költség tartozása stb.
    Én egy szóval sem mondom hogy összképet nézve nem jobb az újépítésű, mert de az!
    Viszont ha arra nincs zseton, egy panelra meg van (vagy akár sokkal kedvezőbb törlesztővel tudok hitelt felvenni vagy szimplán egyáltalán arra kapok az újépítésűre meg nem) akkor nekem speciel jó lenne kezdésnek a panel is. Akár középszerű (lakható) állapotban is. Aztán ha majd lesz idővel ráfordítható pénz akkor azt csinosítgatni vagy akár tovább lépni mert jön a gyerek vagy kedvezőbbek a feltételek stb.
    Mert találni mindig lehet jobbat, de ha nincs rá pénz akkor 1 életen át élhet albiba az ember és kergetheti a saját lakás álmát :U
    Ez a különbség köztem meg nagyon sok más ember között. Anno amikor nekem volt némi megtakarításom pl vettem pont egy ilyen panelt és azóta is elvagyok benne. Persze akkor is voltak 2x ennyibe kerülő jobb ingatlanok és a mai napig kergethetném őket, mert valóban az életben nem érném utól az árakat. Ehelyett örülök annak ami van. :K

    "Ez nem változtat azon, hogy tisztességtelen dolog botokkal felvásárolni 160-180e indulóáron a 3060 Ti-t, aztán 250e-ért árulni a HA-n." Ez miért lenne tisztességtelen? Te is meg bárki lesheti botokkal a boltokat, ugyanúgy meg tudod venni a cuccot azon az áron, mint a scalper.(1 házigazda válasz...)

Új hozzászólás Aktív témák