Új hozzászólás Aktív témák

  • julius666

    addikt

    válasz Segal #503 üzenetére

    Részben egyetértek, mert nekem is ez a személyes tapasztalatom amikor kimozdulok otthonról. Minden dugig emberrel, árak szinte senkit nem érdekelnek.

    A titok nyitja ott lesz, hogy nyilván nem a leginkább érintetteket látni ilyenkor, illetve azt nem látod, hogy egyébként mi másról mond le az adott család. Pl. én nagyon kíváncsi leszek a turizmus hazai eredményeire idén. SZÉP kártya zsebeket hogy megszüntették, tippre az emberek egyszerűen felélik, elkajálják azt a pénzt, amiből előző években még (kényszerűen) idehaza nyaraltak.

    A másik még, hogy az elmúlt években viszonylag jól ment a magyarnak, legszegényebb réteg felett azért sikerült valamennyi tartalékot képezni. Vélhetőleg ezek a tartalékok már apadni kezdtek, ha nem is feltétlen kell hozzájuk nyúlni a napi költéseknél, de a váratlan kiadásoknál igen és aztán már visszatöltve nem lesz, mert nincs miből. És még csak a recesszió felé tartunk... (Idehaza szerintem nem kérdés, hogy lesz)

    Szerk:
    Aztán meg sír a hónap közepén hogy nincs a fizujából már 1ft sem és félrerakni sem tud...
    Pedig csak ha a kocsit larakná, vagy leszokna a dohányzásról már egy érdemi összeget félre tudna rakni havi szinten, de persze erről hallani sem akar...


    Most akkor ezt megengedhetik maguknak az emberek és ezért nincs itt semmi látnivaló, vagy amúgy már hó közepén elfogy a zsé és körvonalazódó szociális válság van? Azért nem mindegy. :U

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák