Új hozzászólás Aktív témák

  • Shadowguard

    senior tag

    válasz MM01 #12104 üzenetére

    Én is északkal vagyok, a tiszta idős vezér van beállítva, így megspórolom annak a helyét. Bár mostanra már csak szórakozásból szoktam játszani, végre sikerült megszereznem minden kártyát. Vicces a játék négy kémmel és három álcával. Volt már, hogy a végére csak 10 lap maradt a paklimban :D

    Egyébként egész szépen haladok a játékkal, tegnap három kivételével összeszedtem az összes kérdőjelet Skelligén is (kettőhöz nem férek hozzá, egy meg őrzött kincs, de halálfejes wyvern őrzi és gyorsan halok), szóval ma már rohamtempóban haladtam a küldetésekkel, most jön a csata. Kár, hogy már nem kalandozhatok, két megbízáshoz még kicsi voltam a sziget előtt (aztán most léptem három szintet egy quest alatt :Y ), és két adag tervrajz is hiányzik még. Így ez marad a sztori utánra.
    Viszont Radovid megölését még később fogja beadni vagy valamit elnéztem? Nagyon nem akarom lespoilerezni magamnak a küldetést (csak a befejezéseket tudom), deén úgy terveztem, hogy kést kap a bolond a hátába, de nem adta be a questet :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák