Új hozzászólás Aktív témák

  • Banzin tanbá

    csendes tag

    válasz Sish #702 üzenetére

    Üdv!

    A cuccut kinézed, regisztrálsz, megrendeled. (A megrendelést érdemes átnézni mielőtt elküldöd, mert lehet rossz termék is benne. Nekem két SATA vinyóval volt, hogy az 500 Gb-osból a kissebb cashe méretűt rendeltem majdnem meg.)
    Ha minden jól megy pár óra után visszahívnak és közlik, hogy a cucc megérkezett a nagykerből és másnap adják át a GSL-nek.
    A csomag másnapra ér hozzád, arra a címre viszik, amit megadtál szállítási címnek. Lehet ez az otthonod, munkahelyed, 1 km kő a város szélén. Ha nem vagy a megadott helyen a futár telefonál, hogy mikor és hol tudtok találkozni.

    A szállítás tehát 2 nap. A időpontot nem lehet kiszámítani előre, mert a futárnak (gondolom) GPS alapján előre kitatlált útvonalat kell bejárnia. 9-től 17 óráigig simán meg kell érkeznie, ha csúszás van telefonálnak.

    Amikor megjött a futár mindent át kell nézni, ha sérülés van jegyzőkönyvet írni. Esetleg fényképet készíteni, hogy később tudj mire hivatkozni.

    Kb. ennyi. Aztán lehet mondani az imákat, hogy a cucc tökéletes legyen.

    (Na fasza, egy régi üzenetre válaszoltam. Sebaj majd aki most akar valamit rendelni legalább tisztában van a dolgokkal.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák