Új hozzászólás Aktív témák

  • Jégkokó

    veterán

    válasz szumo #2238 üzenetére

    Furcsa mód eddig akármit is akartam venni egy számtech boltba az mindig volt, vagy pedig elég volt átmenni a másik üzletükbe.Én nem várok rá 2 napot, hogy beszerezzék nekem azonnal kell.Igy átmegyek másik boltba , ahol ki is tudnak szolgálni. Történetesen azért mentem oda mert ódákat regéltek róluk, hogy milyen jó meg minden és erre ezt tapasztaltam.Egyébbként a weboldalukból nekem nem az jött le, hogy ez nem is egy bolt és csak akkor adnak el vmit, ha azt meghozzatják a nagykerből.Ha n történetesen egy notebookot akartam volna venni és nem tudnak ott helyben prezentálni egy darabot se, akkor szted ott vegyem meg ahol még egy teljesen minimális készlettel sem rendelkeznek. Apropó dolgoztam számtech nagykerbe és a cég kiskereskedői boltjába naponta volt árubeszállítás, és ott is volt készleten.Vagyis ha bementem oda, és egy 19" monitort szeretnék venni, akkor nagy esélyel tudnak belőle 3-4 fajtát is prezentálni.Én az ilyen boltoknak vagyok a híve.

    [ Szerkesztve ]

    A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

Új hozzászólás Aktív témák