Új hozzászólás Aktív témák

  • Fernet

    senior tag

    válasz Fernet #61085 üzenetére

    Szerződés átírással kapcsolatban pénteken bementünk egy t-pontba, miután a 1412 folyamatosan csak a türelmemet kérte de nem történt semmi. T-pontban felhívták a műszaki osztályt estére már átkerült a nevem alá az összes szolgáltatás.

    Viszont, hogy ne legyen minden tökéletes, a kapcsolat pontok az előző MT alatt maradtak. (korábban direkt rákérdeztem a 1412-őn, hogy mi lesz velük, azt mondták az átírással azok is jönnek) Felhívtam aznap este a 1412-őt, hogy mi a helyzet a pontokkal, azt mondták legyek türelemmel, mert kell pár nap mire az is átírásra kerül.

    Ma ismét telefonáltam, most meg azt mondják, hogy átírás esetén a kapcsolat pontok nem kerülnek az új előfizető nevére... Említettem neki, hogy korábban azt mondták, hogy igen, de váltig állítja, hogy nem így van, megkérdezte két kollégáját is... Most akkor mi a helyzet? Komolyan mondom már botrányos ami a telekomnál megy, össze-vissza beszélnek, az egyik teljesen az ellentétét mondja annak amit a másik...

    Fogok kérni egy kivizsgálást, mert gondolom megvannak a felvett beszélgetések, abból egyértelmű, hogy mit mondtak.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák