Új hozzászólás Aktív témák

  • Krystal_s

    addikt

    Sziasztok! Tegnap elszállt a Router (Speedport). Bármit csináltam nem tudtam megmenteni, reset sem segített. Mért is ne pont éjfélkor, amikor szerettem volna gép elé ülni. Közel 1 napig nem volt net, maga a borzalom volt, mivel kb minden infót onnan kapok/kapunk. Már nem az első eset, ezért ilyenkor jó lenne egy tartalék eszköz. Néha egy régi T-s modem+saját Routert szoktam előhalászni a szekrény aljából és bekötni, de ez elég elavult módszer. (dupla trafó, kábelek)
    Gondoltam vennem kéne egy T-s modem+router kombót. Nagyon ritkán (évente 1-2x) lenne rá szükség, ezért újat nem érdemes. Még talán az sem baj, ha nem olyan stabil (pl óránként restartol stb). Szerintetek ilyen Routerhez van esély szerelőn keresztül hozzájutni, vagy nekik minden picit hibás cuccot le kell adni?
    Néztem a neten és találtam pár használt, eladó Tcom Speedport-ot is. Ezeket feketén árulják? Ha vennék ilyet, azt én használhatom, vagy a rendszer jelezne a T-nek, hogy az valaki másnál van beregisztrálva?
    Ilyeneket találtam jelenleg. Ezek régiek? Van külön antennájuk. Lehet, hogy még a Wifi is erősebb lenne?
    T Com Speedport W 701v
    T-Com Speedport W 900V DSL

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák