Új hozzászólás Aktív témák

  • Bile Demon

    őstag

    Volt itt a telepítő ember. Hozott egy Cisco IPTV STB-t. Elvitte a kártyás BOX-ot.

    Vagy 25-30 percet kellett várni neki is amíg felvették a telefont...
    Amikor rákérdeztem, azt mondta, hogy ő nem tud semmit a kártyás boxok kivezetése akcióról, ahogy sejtettem, az értékesítő próbált maga alá kaparni minél több új szolgáltatást... (gyorsabb net, ip tv és ip telefon...)
    Kérdeztem az analóg kábeltv megszüntetéséről, erre is azt mondta, ilyenről nem tud, csak urban legend lehet.

    CRT-s TV-re van kötve, de ezen is látszik, hogy mozgásoknál szellemképes és elmosódik a kép. Álló kép valóban szép, de hogy előrelépés e a kártyás box után, azt nem tudom. Talán HDMI-vel a HD csatornák, de ehhez megfelelő TV is kell.

    Ami viszont jobban aggaszt: mennyit fognak vajon számlázni, mert bejön minden elképzelhető csatorna, HBO HBOII is, igaz csak pár mp-re néztem bele, mert azt vártam, hogy majd kiírja, hogy nincs rá jogosultság, de ha ez ráutaló magatartásnak minősül, akkor szívás.
    A szerelő is csak nézett, hogy jé ez is van az is van, mert ugye mondtam neki, hogy IPTV családi csomag + HD csatornák lettek rendelve, és ez nem az ő dolga.
    Hadd kérdezzem meg, hogy ez valami karácsonyi akció, vagy új belépős akció, vagy sügősen jelentsem be hibára?

    Bruhe

Új hozzászólás Aktív témák