Új hozzászólás Aktív témák

  • glocker

    tag

    Sziasztok!

    Van itt valaki aki eredetileg Vidanet szolgáltatási területen Telekom kábeles szolgáltatást vesz igénybe???
    (persze tudom, hogy a Vidanet is Telekom tulajdon...)

    Én Korábban Vidanetes voltam és T-Homera váltottam. Most vettem egy Samsung TV-t és egy CI modulon keresztül bele tettem a Telekomos kártyát amit kivettem a T-Home-os set top boxból...

    Csatorna keresésnél sok olyan csatornát is megtalált a TV ami-t a STBox nem mutatott... persze nem minden ilyen csatorna adását mutatja is a TV, de van olyan amelyiket igen... pl. a DigiSport1-2-t is megtalálta a TV, de sajna ezek adását nem mutatja...

    Korábban olyan Vidanetes digitális családi csomagom volt amiben a DigiSport1-2 is benne voltak...

    Lehet, hogy csak elméleteket gyártok, de úgy tűnik, mintha a T- csak "elmaszkolná' a Vidanetes szolgáltatásokat... (ebbe a konteóba szépen bele illik az is, hogy korábban a T ügyfélszolgálatot kérdeztem CI modul használatáról... és mindenképpen le akartak beszélni róla...)

    Most azon gondolkodom, hogy kérek kölcsön egy Vidanetes kártyát és beteszem a TV-be, kíváncsi vagyok, hogy mi jön be (miközben nem vagyok Vidanet ügyfél)... remélem minden korábbi Vidanetes csatorna ;]

    (mindenesetre az analóg adásaim mind Vidanetesek... ez reménnyel tötl el...)

    Van ötletetek (vagy tapasztalatotok) a fentiek hátteréről?

    Előre is kösz...
    :R

    [ Szerkesztve ]

    bocs a béna kérdéseket :-(

Új hozzászólás Aktív témák