Új hozzászólás Aktív témák

  • TeeJay

    félisten

    egy hete rendeltem SAT TV családi csomag helyett családi+HD-t amihez az egyik gagyibb STB-t is HD tudásúra cserélik, erre kiderült hogy csak 8 és 16óra között tudnak jönni a szerelők csak úgy lehet időpontot kérni. reklamáltam hogy 7-kor reggel szüleim elmennek dolgozni és főleg 4-5 körül érkeznek haza, azt mondták meglátják mit lehet tenni, ma felhívott újra a nő hogy csak 8-16 között tudnak időpontot adni.
    lehet panaszt fogok ezellen tenni mert ha UPC-nél tudnak este 8-ig időpontot adni nehogy már egy T-kom ne tudjon ilyet...

    így marad az hogy jövőhéten hazanézek szülőkhöz és nekem kell majd az STB-t intézni...
    cserébe szerintem ha kijönnek kérni fogom hogy kalibrálják be újra a tányért mert 4éve van feltéve és azóta biztos lazultak már a csavarok meg a szél is mozgathatta, tekerjék be újra maxra az értékeket a profi mérőjükkel.

    szerintetek lehet kérni hogy a kábel végére tegyenek új csatlakozót?
    ház szigeteléskor le kellett vágni a gyári préselt mert vissza kellett húzni a kábelt és lekapni a tányért, aztán utána csak tekerős F csatit tudtam visszatenni rá

    Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

Új hozzászólás Aktív témák