Új hozzászólás Aktív témák

  • adammkaa

    senior tag

    válasz wmati #30839 üzenetére

    Csak most nagyon felspanoltak, itt nagyjából invitel és pc telecom érhető el , most adsl internetet fognak bekötni, csak egy srác mondta egy másik forumban hogy elvileg szeptemberben köti a thome az optinetet ide de megnéztem már az egész világhálót és semmi ilyenről nem láttam információt, azért kérdeztelek titeket hátha valamelyikőtök okosabb. De úgy látom akitől kaptam az információt valami nagyon félrenézett.. csak már beleéltem magam hogy lesz egy nagyon gyors internetem itthon olyan áron ami megfizethető... Most le vagyok hangolva teljesen.. Évek óta a DIGI net-től várom a csodát hogy végre ide is behúzzák most jött ez.. Pedig nem igen itt vagyunk Pest alatt rögtön, miért nem foglalkoznak ezzel nem is értem, mindenki átváltana pedig ezekre az internetszolgáltatókra ők sem járnának sz*rul...

    Esetleg nincs egy olyan oldal ahol össze vannak gyűjtve városokban milyen internetszolgáltatások vannak? De biztos vagyok benne hogy a két értelmesnek mondható itt Szigetszentmiklóson az az Invitel és PR telecom... Meg van azt hiszem egy pár ócska wifis...

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5 Black

Új hozzászólás Aktív témák