Új hozzászólás Aktív témák

  • EasyLife

    aktív tag

    Sagemcom F@st 5670-esem van pár hónapja. Tegnap óta úgy éreztem, hogy belassúlt a hálózat, minden olyan lassan töltött be, persze speedtest hasított gondoltam valami gond lehet a szolgáltatói oldalon. Aztán ma ahogy néztem a tv-t észrevettem, hogy a soundbar villog pár percenként wifi connected pár perc múlva wifi disconected és ez ment random időközönként, közben láttam a telefonomon is elment a wifi jel. Számítógépen 2ghz-es LAN portba dugva a gépem szintén szakadozik a net, log ban írja is a disconect lan-ot pár percenként de ez már amióta meg van(nem jöttem még rá mitől lehet, szokásos restart, lan kábel ki-be stb...minden meg volt). De ez a wifi szakadozás még új, csináltam egy áramtalanítást de aztán már el kellett jönnöm otthonról így nem tudom, hogy megoldódott -e, amíg még otthon voltam jónak tűnt, IPTV és vezetékes lanon többi eszköz úgy tűnik működik közben. Ha meg is oldodik a wifi szakadozás a Lan szakadozásra van valakinek valami ötlete? Csak a pc-re köttöt lan port szakadozik valamiért random.

Új hozzászólás Aktív témák