Új hozzászólás Aktív témák

  • gandalf

    tag

    válasz dchard #112063 üzenetére

    nem szeptember óta tudom, kb decemberben vettem észre, de köszöbön állt a szolgáltatás ujitása, annyira nem érdekelt, mert van még egy másik szolgáltató ide bekötve, és azon meg megemelkedett kicsit a letöltés igy gondoltam hagyom addig mig az egészet át nem köttetem, az az életben nem gondoltam h lekötnek egy vonalat..de holnap hivom öket..onnan gondolom ezt a szarakodát, hogy a szerzödésben a 201909 vagy hasonló a net azonositó, gondolom azóta találták ki a 30 megabitet az 50 helyett :D nyilván nem ugy gondolom, a szerelö azt csinálja amit kiadnak neki..az eredendö szerelöm mondta, hogy fasza vonal, kérhetnék nagyobbat is...akkor áruld el, ha ezt állitja egy hozzáértö aki bemérte, hogyan tudnéék igényelni egy nagyobbat? az 150 megabit, 15-ös garantált letöltéssel? mert akárkivel beszéltem, ha a gép nem dobja fel az ügyintézönek, felakadok..mindegy holnap telefonálok, bejelentem és kiderül..ha van kedved leirhatnád nekem valahová pontosan mik azok az értékek amiket látok a modemben, illetve ha van valahol jó leirás szivesen fogadnám...köszi az eddigieket is
    :R

    Gandalf The Grey

Új hozzászólás Aktív témák