Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Picit szomorúan de semmi esetre sem elcsüggedve ülök a gép előtt. Tegnap bizonyossá vállt hogy megszünt a munkánk. Gyakorlatilag egy hosszabb folyamat következménye volt ez ami egy előre megírt forgatókönyv szerint zajlott le. Sajnos mi voltunk ennek az áldozatai. Itt mutatkozott meg hogy a jó minőségű munkára jelen esetben nem volt igény csak az olcsó és gyorsra. Mi ezeknek a kritériumoknak nem tudtunk megfelelni. A munkaadónk ezért megvált tőlünk. A taktikája nagyon jó volt mert megvárta azt amíg az összes bonyolultabb szerkezetrészt megcsináljuk és most már akármilyen ácsot vihet oda mert minden rizikósabb rész kész van és ki van minden találva.
    Ezen nem fogok görcsölni mert jön a karácsony. Most leszarom a munkát és csakis a karácsonyra készülök hisz ez lesz az első közös karácsonyunk édessel és cuncikával. Nem engedem hogy bárki és bármi ezt elrontsa.
    Tegnap nem faragtam be mégsem a fenyőfát. Majd ma. Időm mint a tenger. Inkább házimunkában vettem ki a részem. Mosogattam és mostam. Ma takarítani is fogok.
    Munka:-nincs :P
    Szép napot mindenkinek.

Aktív témák