Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Nyugodt, mélyalvós éjszaka utáni szép ébredés. Este nagyon hamar elaludtunk mindhárman. Elég mozgalmas napunk volt. Reggel mi korán keltünk és együtt kávéztunk édessel. Illetve ő capuccinot ivott. Majd megírtam a naplómat. Ő is itt volt velem. Érdekes úgy naplót írni hogy valaki azonnal olvassa. Majd beszélgettünk addig amíg cuncika fel nem ébredt. Gyorsan elszaladtunk a boltba gyalog és gyors reggelizés után már indultam is gyermekeimért. Picit megilletődött volt mindenki amikor megérkeztünk. Főleg cuncika volt nagyon szégyenlős. Kellett pici idő hogy oldódjunk. Nálunk ebédeltek. Mindenki magához képest szépen evett. Majd közös játék és játékpakolgatás következett. Gyorsan készítettem róluk egy közös fotót.Az első közös fotó a gyermekeimről.
    Én úgy érzem elég jól sikerült a megismerkedő találkozás. Picit zavarban volt mindenki. Elsősorban nekem volt furcsa a helyzet mert mindenkinek szerettem volna megfelelni tudat alatt. Amikor hazavittük a gyerekeket mi még elugrottunk a media-ba és vettünk egy akciós billt. Ez most úgy néz ki beválik. Hazafelé még beugrottunk a csókakői várba hármasban. Ez volt az első közös kirándulásunk. Nagyon élveztük mindannyian.Mi ketten. Teljesen véletlenül összefutottunk 2 unokatestvéremmel és családjukkal. Egyik srác már ismerte életemet mert ő segített költöztetni őt. Egy rövidke kis kirándulás volt de kellett ez most a lelkünknek. Picit összerázódtunk. Imádom őket!
    Hazaértünk és még picit szomszédoltunk Zoliékkal. Este már mindenki fáradtan zuhant az ágyikóba.
    Ma folytatjuk a nyögvenyelős tetőt.
    Szép napot mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák