Aktív témák

  • bim

    veterán

    Jó reggelt.

    Szép csendes örömökkel elmult at első ünnep.Anyósomnál voltunk.A gyerekek ott is mindenféle földi jót kaptak.Imrus elsősorban legot, Zsani pedig plüssöket és társasjátékokat.Készitettem képeket de most nincs kedvem feltölteni.Én délelőtt elvacakoltam az ajándék csillár felszerelésével és a nyomtató beüzemelésével.Természetesen a nyomtatóhoz nem járt kábel.Ahhoz ez tul olcsó készülék volt.Még szerencse hogy a mi elromlott tintasugarasunkrol megmaradt a kábel igy azért mami hazaugrott.Szépen nyomtat és pofon egyszerű használni.Ez egy multifunkciós epson.
    Persze ebéd után előkerült a táncszőnyeg is amit kivittünk és ujabb verseny vette kezdetét.Én persze a töltöttkáposzta után mint egy éticsiga ugy csusztam rá a szőnyegre és ugy roptam.Persze jol be is aláztak.A játékban mindenki részt vett.Még a sogórnőm is aki pedig közel 100 kiló.Mindenki jól mulatott.
    Ma anyósomék jönnek hozzánk.Igy alakult ki az évek alatt.
    A stalkerban full elakadtam.Annyira béna vagyok hogy az már sirvanevetős.Igy elkezdtem a dead space-t.Meglátjuk abban jobb leszek e.Sajnos ennek a konzolos fielingje annyira nem jön be de azért valamivel játszani kell...
    Szép második ünnepet mindenkinek.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák