Új hozzászólás Aktív témák

  • ShadowX

    őstag

    Szeretnék egy forgószéket vásárolni.

    Mivel elegem lett a bútoráruházak kínálatából és a minőségükből, így várom a véleményeket és tapasztalatokat, hogy ki milyet használ és mi vált be vagy milyet ajánl. Sokat ülök gép előtt, minden nap. Mivel itthonról is dolgozom, olyankor 10-12 órát is (tudom, ez valakinek nem sok, de nekem az).

    Irodában steelcase székek vannak, de itthon lehetetlennek bizonyul a magánember részére történő beszerzés. Azok kényelmesek és a tartásomnak is jót tettek. Nyilván azért 100K és afölött nem szánnék rá, maradnék a 60K és 80K között (de ezért legyen 3-5 év garancia rá és hintamechanikás).

    Most a harmadik ilyen bútoráruházas verziót nyüstölöm, min 30K körül volt, de borzalmasak. Nyikorog, a gázrugó mindig tönkremegy (pedig "mindössze" 82 kg vagyok), plusz a szivacs is mindig összemegy, kilapul. És a tapasztalatom ilyen az összessel. Plusz ez a mostani enyhén jobbra billen és a nap végére olyan mintha egy emelkedőn ültem volna egész nap...

    Nézegettem az Emagra székeket, de véleményt nagyon kevés helyen lehet olvasni az ilyen drágább székekről (5 év garancia van rájuk). Kritérium, hogy a karfa ne legyen egybe a háttámlával, a szivacs masszív legyen benne és ne nyikorogjon. A gázrugókkal már látom, hogy kompromisszumot kell kötnöm, mert szinte minden gyártónál ez a gyengepont. :(

Új hozzászólás Aktív témák