Új hozzászólás Aktív témák

  • driv4r

    tag

    válasz RetroAnalóg #262042 üzenetére

    Szia, szerintem nem érdemes foglalkozni a márkák hátterével, nacionáléjával. Egyik javasolt óra se divatóra, nem fognak sehonnan kinézni miattuk, pláne, mivel emberek 90%-a nem is ismeri fel őket. Kvarc szerkezet, acéltok, esetleg zafír, nagy baj nem lehet. Hamilton és Bulova megítélése órábuzéria körökben jó, vannak kifejezetten kult és liebling modelljeik. Raymond Weil az kicsit bácsis, pl. nekem pont jó lenne, viszont nekem van Parkside akkus flexem és nem félek használni, ezzel az aktív lifestyle-lal is ellensúlyozva a biológiai koromat. Rotary passz, sztem rég megvette vmi kínai VC csoport, de tanult kollégáim két percen belül helyre tesznek engem. Lorus és Pulsar pedigrés japánok, Seiko istálló.

    Inkább azon érdemes talán elgondolkodni, miért éppen ezt a platóni óraideált álmodtad meg, találtad ki, láttad vhol inspirációként, mutatta Neked egy másik ember, stb stb. Nagyon határozott elképzelések, ezek néha ütik egymást, lehet, hogy kompromisszumot is kell kötni. Plusz nagyon beszorítod magad egy irányba, kevés a rugalmasság. Engem az érdekelne a helyedben, mi a motivációja ennek a nagyon határozott óra karakternek, és hogy vajon valóban ez a karakter az, ami Rólad szól és Neked szól, mond valamit.

Új hozzászólás Aktív témák