Új hozzászólás Aktív témák

  • Petester

    senior tag

    Nézegetem kíváncsiságból az aktuális Subaru árlistát és meglepődve tapasztaltam, hogy egy boxer diesel sincs a kínálatban. ;]
    Az új OBK így egy motorral rendelhető csak. Lesz majd valamikor bővítés? Jól emlékszek, hogy megkapja ez is a 2,4-es turbós motort?

    A hétvégém margójára meg megint megvan a hibaüzenetem (még Jorus linkelte korábban a lámpa kapcsolgatós, trip gomb nyomogatós torna mutatványt :D ), P0700. Reggel voltam a Seibikoban és a váltó vezérlője időnként rossz sebesség fokozatot érzékel, ezért dobja a hibát. Ki kell venni ezt az érzékelőt, elvileg egy alapos takarítás után újra hadrendbe fogható. Jövő héten viszem, 2 napos menet, mert valami villanyászhoz viszik az egységet. Viszont ezt csak tartós, nagy tempónál produkálja... :F Nagyon kíváncsi vagyok. Ha kész, muszáj leszek megint haza menni az ősökhöz. :K ;]
    Amúgy az M3-on egy talán X4-es bömbi terepes 180-nál úgy elhúzott, hogy csak pislogtam... :N Szép hangja volt. :K

    Szerk.
    És még egy érdekesség, mostanában többet csal a BC, eddig fixen 4 deciket tévedett, most már 6-8 decit is. A hétvégémre pl. azt írta, hogy 10,4 l az átlag, de a valós 11,2 lett... Lehet, hogy a váltó vezérlője bekavar a számításába? Többször törölték az üzeneteit és alaphelyzetbe állították, a tanulás miatt adhat téves fogyasztási adatot?

    [ Szerkesztve ]

    (ó\_!_/ó)

Új hozzászólás Aktív témák