Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz ollie #12863 üzenetére

    Na ja,akinek van erre pénze... :U Én is vennék sokmindent,ha prémium helyett nem 400 ronggyal lógna a cégem mostanára...
    Nekem is van sok gémem,de egyszerűen agyilag is kezdek arra megérni,hogy ha már mindenáron kellenek klasszikusok,akkor hasonló áron megkapom dobozosban is,leszámítva a lgedurvább akciókat...és az még a polcon is ottvan,mint kiszórni egy friss teljes játék árát sosem felrakott digitkópiákra,amikkel ki tudja,mi lesz mondjuk 5 év múlva vagy ilyesmi.Már most is van olyan játékom(gears of war pl.) ami már nem ment Vista alatt sem,sehogy,mivel eddig nem ment,99%,hogy már nem is fog...esélyes,hogy ha így marad minden,a következő generációban konzolt veszek,akkor meg cseszhetem a kollekciót.C64-re is őriztem a játékokat(ok,nem eredetieket,de kinek volt az...:D),és a végén szívfájdalom nélkül a kukába dobtam a lemezeket...pedig az azért valamennyire kézzelfogható volt :)
    De ki mit gondol...nekem is a hasonló számú game mint neked,csak nagy címből van annyi,hogy a jelenlegi játékmennyiségemmel számolva elég legyen 50 évre :)

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák