Új hozzászólás Aktív témák

  • föccer

    nagyúr

    válasz Alg #3149 üzenetére

    Én z ellen vagyok talán a leggyengébb. Ha T vagy P hamar megtalálom, akkor banelingel robbantom a falat (meg aki mögötte áll :) ), a linkek meg mennek befele lezúzni az ellent. Ezt megismétlem, ha jó kedvem van, osz közbe jöhet az első 5-6 muta. Amíg lejön a level1 fegyever nekik, addog terror hadjárat 1-1 supplit. vagy scv.t lekapok, oszt már ott sem vagyok. LEvadászom a 7-8. percben lepakolt expet. Ha nagyon noob az illető, akkor nem nyom egy cancelt rá, akkor jó kis erőforrásokat bukik. a 10 percben meg kell lennie a level2 fegyver upgrad-nek, meg a 15-20 mutának. Ha ez megvan, akkor megy a terror tovább leszedni a supplikat, esetlegy 1-1 tech épületet, és minál több scv-t. Közben a 6-7 percben megy az exp a highi minerallra, meg a gázokra. 12. perc tájékán jön a 3 exp, szintém az erős gáz igény miatt. Ha nagyon nem tudok betörni az ellen bázisára, mert sok a turret, akkor csak a starportot/faktorit/barakokat csipegetem. No meg a supplikat. Egyszerűen imádom terrorizálni az ellent. A 16-17 percnál megvana mutáknak a 2/2 upgrade, meg a 20-25 muta. osztán indul a rock&roll. Expet kiszedni, mert a main-en már nincs semmi res, oszt vége a dalnak. Ha nem tudom ldarálni, akkor a 25 perc környékén megvan a 35-40 muta, osztán úthenger. 1-2 expól ezt az ellen nem tudja ellensúlyozni...

    Motanában egész jól bejön :)

    Építésztechnikus. Építőmérnök.

Új hozzászólás Aktív témák