Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz David75 #39663 üzenetére

    Ahogy Wolfram meg Laci is írta, csak a megkezdett játék számít bele a bérlési időbe, tehát ha nem lépsz be a játékba, akkor nem pörög lefelé a bérleti idő. Nekem csak egy Avengerem meg egy Aurorám van, de majd' minden hajót kipróbáltam már REC-ből (én főleg versenyzéssel kerestem).
    Úgy látom, eddig talán te vagy közülünk a leginkább elkötelezett a dogfight iránt. A Hornetnél jobbat erre a célra nem találsz, jelenleg. Én a Galdiatort jobban szerettem, mert az egy kevésbé fordukékony, nehézkesebb hajó, de még erősebb védelemmel, hatékonyabb rakétákkal. Mivel én nem vagyok túl ügyes a harcban, nekem jobban megfelelt a klasszikus tank szerepű Gladiator (a torpedóival ez a hajó valószínűleg a közepes méretű hajók kivégzőjének szerepét is ellátja majd, miután a fürgébb hajók megpuhították a célpontot). A Gladius a Hornetnél fürgébb, jobban irányítható, de az ütéseket kevésbé bírja, és könyebb a fegyverzete. Valahol félúton van a Hornet és a Mustang Delta között. Ha nem akarsz/tudsz Hornetre költeni, akkor ez lehet a legjobb választás. A 325A jöhet még szóba, de én nem voltam azzal eredményesebb, mint az Avengerrel (lehet, másnak jobban bejön). De bármit is veszel, mindenképen próbáld ki REC-ből mielőtt megvennéd.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Új hozzászólás Aktív témák