Új hozzászólás Aktív témák

  • PoeDameron

    aktív tag

    válasz Tengo #33757 üzenetére

    Igen, ha megveszel pénzért egy autót, vagy egy körfűrészt, akkor a pénzed arra jogosít, hogy olyasmit kapj amit használni is tudsz. Mit szólnál hozzá, ha a mikrosütődet csak úgy lehetne bekapcsolni mint egy atomtengeralattjárón az atomrakéta silóját, hogy két ember kell hogy kulcsot fordítson egyszerre a lakás két távoli pontján, különben nem kapcsol be, és ha netán méltatlankodni kezdenél a gyártónál, akkor közölné hogy remélte hogy nem merül fel benned, hogy a pénzed feljogosít arra, hogy egyedül is bekapcsolhasd a mikrosütőjét! mert hogy ez egy ilyen társas mikrosütő, abban utaznak, hogy a család együtt használja és hogy lehetsz olyan antiszociális, hogy ez neked nem tetszik. Ha pedig olyan dolgot vásárolsz, amihez feltétlen több személy kell, akkor arra a gyártónak külön figyelmeztetnie kell, és nem csak az apróbetűs részben. Én olyanról nem hallottam idris vásárlása témában, hogy CR-ék vörös betűkkel nyomatékosították volna, hogy csak és kizárólag gamer legénység tudja megmozgatni azt a hajót.

    "én csak afölött nem tudok elsiklani, hogy milyen elvárásokat akarsz támasztani, és MIÉRT"

    Azért, mert én szeretem a stratégiai játékot, szeretnék egy ilyen nagy hajót a későbbiekben, de semmiféle kötöttséget nem akarok, ami azzal kapcsolatos, hogy Kovács Pistire és még 8 másikra kelljen minden este várnom. Ez egyszerűen abszurd. Az orgok nem egyetlen kapitálissal fognak szaladgálni, az lesz a különbség az egyszemélyes csatahajósok, meg az orgok között, hogy az orgoknak lesz 20 ilyen hajója, nekem meg lesz 1 darab, és messze elkerülöm őket.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák