Új hozzászólás Aktív témák

  • Gery D.

    Topikgazda

    Sensut: Azt hiszem te mondtad, hogy a Gombák a Mocsárban nem jelennek meg, hiába veszed fel őket. Nos, felvettem kettőt és volt nálam egy, nálam ez rendben működik. Csak az a bizonyos időkorlát van jelen, amin túl eltűnnek a hátizsákból és a tárolókból.

    Lopás: Eddig nem tapasztaltam ilyet. Bar-ban és Sidorovich-nál is minden cuccom megmaradt eddig. Ez szerintem csak a hátizsákokra vonatkozik, amiket lerakunk elérhető helyre.

    Kézi Teleport: Valaki használta már? Én ezt még sose próbáltam ki. Ez az a kis barna kocka alakú cucc. Elvileg a Szemétdombról lehet vele eljutni a Mocsárba és egyszer használatos.

    Freebie: Úgy vettem észre, itt TB felhúzta az életerejét valami irdatlanul magasra. Ez az a küldetést, amikor Cordon-ban meg kell figyelni az üzletet a Vadászok és a Zsoldosok között. Ezt jól elcsesztem, mert elindultam a Gyárhoz, de fél úton visszafordultam Sidorovich-hoz, aztán nála kaptam az üzenetet, miszerint a Zsoldosok elkezdték lőni a Vadászokat. Itt azt vártam, hogy simán legyilkolják Freebie-t, mire odaérek, de nem így történt. Lőtték ugyan, de nem halt meg szerencsére. Ezelőtti verziókban 100X is vissza kellett töltenem, hogy meg tudjam menteni az életét.

    Fordítási munkáim: Hivatalos: Project Zomboid. Nem hivatalos: StalkerSoup & NS-CP2, Surviving-The Aftermath. Atom RPG. Nem PC fordítás: This War Of Mine Társasjáték. Infó PM-ben.

Új hozzászólás Aktív témák