Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz jonnyjoker01 #48593 üzenetére

    Dehogy szőrszálhasogatás. Öregszem. :DDD Igazából csak szerintem, mint mindenkinek, vannak bekattant dolgaim, amire figyelek. Pl. szeretem a Harry Pottert és nem zavar, hogy igazából elvileg nem is lehet varázsolni, meg fikció. Sőt, az sem szokott zavarni ha egy filmben furikáznak egy autóval, ami esetleg pár évvel később jelent csak meg. :DDD
    De az ilyen középkorban az időre-órára utaló dolgok ki tudnak akasztani. Illetve már számomra is zavaróan az van bekattanva, hogy filgyelem a ruhákat, habár nem értek hozzá, hogy esetleg az a varrás, az a gallér, az a szabás, abban a korban tényleg létezett-e. :D Pl. valami hülye Robin Hood feldolgozás volt a napokban és muszáj voltam kikapcsolni a ruhák miatt, mert teljesen kivoltam a mai is divatos hipszter cuccoktól.... a középkorban. :DDD

    Szerintem amúgy ezek hibák. Pl. a 24 sorozatról áradozott annó mindenki, első rész felénél a főszereplő egy kihallgató szobában lelőtt egy gyanusítottat. Hát ilyen a világon nincs... azóta se néztem tovább. Ha van egy szerep, akkor az korban, időben legyen korrekt. Pl. ha varázsló szerep, varázsoljon, stimmeljenek az öltözékek, stb. De ne legyen már karórája vagy ilyesmi.

    [ Szerkesztve ]

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák