Új hozzászólás Aktív témák

  • #54715584

    törölt tag

    válasz mayday00 #20091 üzenetére

    A profi részre nem reagáltam, pedig akartam. Valóban profin van megcsinálva. Emellett azért is szeretem a Helixet, The Originalst, Sleepy Hollowt, Game of Thronest, stb., mert mindegyik profin van megcsinálva, egyedi a képi és a hangzásvilág, ami nálam nagyon sokat hozzátesz az élményhez. Főleg mióta beállítottam a házimozit rendesen :D
    Bár hozzáteszem, hogy én nagy tévén házimozival nézem a sorikat is, csakis jó (ez vitatható :D) minőségben. Olyan elő sem fordulhat, hogy ebéd mellé beteszek valami 350 megás szutykot, mert mindenki azt nézi és közben nem is figyelek. Csak olyat nézek, ami érdekel is, eredeti nyelven, és ha nézem, akkor azzal foglalkozom, és nem mással. Így még a komolyabb sorik is élménynek számítanak. :K

    Ez most nem neked szólt, hanem úgy általában.

    Anno 4 rész után kaszáltam a Cosmost, most folytatom, és olyan élmény nézni, hogy folyton raknám a következő részt. :)

    De például most ezeket is elkaszáltam: Arrow, Elementary és még másik ötöt. Hiába profi a készítés, itt már az sem segít azon, hogy rosszak. Persze, ízlésen nem vitatkozunk, csak próbáltam ellenpéldát is mondani, hogy ne az jöjjön le, hogy a profi készítés elég ahhoz, hogy nézzen az ember valamit.

    (#20095) S e t h Tudom, de megpróbáltam, hátha mégis :D

Új hozzászólás Aktív témák