Új hozzászólás Aktív témák

  • Dilikutya

    félisten

    válasz koxx #20819 üzenetére

    Étteremben nem nagyon fordulhat elő, mert tudom, mi az, amit biztos nem eszek meg. Fűszerekre meg nem vagyok kényes, persze van ízvilág, ami nem jön be, de én kísérletező vagyok. Ittam pl. rozmaringos sört, amire azt mondom, nem összeillő dolgok, de nem kiöntöttem, hanem ízlelgettem, próbáltam kiérezni belőle a fűszereket. Meg nem egyszer volt, hogy valami első kortyra nem jött be, pl. tavaly egy savanyú áfonyás, mivel a savanyú alapból rizikós nálam, aztán meg végül kiittuk a hordót is. De lehet csak távol áll tőlem a pazarló hulladéktermelő nyugati ember életfelfogása. Vagy csak csóró proli vagyok, vagy úgy nőttem fel, és ha valamit drágán vettem, nem fogom kiönteni. Bár igazából elképzelni se tudom, hol van itt egyesek ingerküszöbe, amikor valami már olyan, hogy ki kell öntenie. Olyan rossz ízesítésűt még nem ittam, amit pusztán a benne lévő dolgok íze miatt akarnék kiönteni.

    Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

Új hozzászólás Aktív témák