Új hozzászólás Aktív témák

  • D-LAN|FuRioN

    aktív tag

    válasz grigo #17883 üzenetére

    Nem konrétan a Zeiss -re gondoltam, lenspen külön kapható, vagyis én kitet vettem. Így néz ki: Link

    Zeissnek is lehet, hogy van nem tudom, de konkrétan a tisztító kendőzés nekem nagyon nem jött be. Maszatol, lehet nem első alkalommal, de gondolom senki nem akar kendőt mosogatni. Persze pont akkor maszatol amikor terepen vagy. :DDD

    Zeissnek csak az UV szűrőjével volt gondom T* ide vagy oda. Tisztító cuccát még nem használtam. Ha van linked dobd be kérlek, megnézem, kíváncsi vagyok! :R

    belovary

    Nmnm! :R Szépen el kell kapnod, hogy összetörd a lencsét. Volt egy teszt, kerestem, de már nincs meg a youtube link. Ahol konkrétan talán Canon L -es üveget kezdtek szapulni csavarhúzóval, letörölte kész. ment tovább. :D Olcsóbb optikára meg nem éri meg 20-30 ezerért védőt venni sztem. Ha meg van is karc f11-22 között fog talán csak zavaró lenni ahol korrigálnod kell az utómunkánál.

    \'\'Sebességmámor, mindenki ezzel vádol, a kilóméteróra is csak lehunyt szemmel számol, a gumi lángol, az autó szinte táncol...\'\'

Új hozzászólás Aktív témák